W związku z obecną sytuacją i niemożnościa przeprowadzenia eliminacji w konkursach muzycznym i recytatorskim XII Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce, zdecydowaliśmy się rozstrzygnąć jedynie konkursy Plastyczny i Literacki. W tym roku konkurs nasz uzyskal rangę konkursu wojewódzkiego, oraz jest umieszczony w wykazie konkursów podlegających wpisaniu na świdectwo.


Z powodów epidemiologiczno - organizacyjnych, nagrody rzeczowe zostaną przekazane we wrześniu 2020 roku, razem z dyplomami. Wyniki ogłaszamy teraz, zaś na maile podane w zgłoszeniu prześlemy skany dyplomów laureatów etapu wojewódzkiego Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce.

LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO

LAUREACI KONKURSU LITERACKIEGO

 

Szanowni Państwo;

Dyrektor SP w Pamiątce w porozumieniu z Kapitułą Festiwalu, organem prowadzącym
oraz Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Piasecznie zawiesza do odwołania eliminacje
w kategorii muzycznej i recytatorskiej XII Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce,
które miały się odbyć dnia 17.03.2020 roku w naszej szkole.

Prosimy o bieżące śledzenie naszej strony, gdzie będziemy informować o dalszych decyzjach.

z poważaniem
Iwona Niegowska
Dyrektor Szkoły

korona

 

 

Szanowni Państwo;


Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie GŁOSOWANIA na organizowany przez naszą szkołę FESTIWAL PATRIOTYCZNY w PAMIĄTCE.

Bierze on udział KONKURSIE PERŁY MAZOWSZA jako PERŁA KULTURY.

Możliwości głosowania jest kilka.

1. FACEBOOK

Na naszej stronie na FACEBOOKU znajduje się już link do głosowania przez FACEBOOK i każdy kto posiada konto na FACEBOOKU może oddać głos klikając w GRAFIKĘ i po prostu dając "łapkę w górę", a oto bezpośredni link do głosowania na FB https://www.facebook.com/KonkursPerlyMazowsza/photos/a.2646472658780651/2646473035447280/?type=3&theater

PROSIMY RÓWNIEŻ O UDOSTĘPNIENIA z informacją, że tylko polubienia pod GRAFIKĄ na stronie konkursu liczą się jako punkty dla nas.  

2. ANKIETY PAPIEROWE 

.       Ankiety papierowe – w najbliższych dniach zostaną dowiezione razem z urnami do urzędów gmin. Formularz można pobrać też z https://www.perlymazowsza.pl/glosowanie-tradycyjne/ wydrukować, wypełnić i wrzucić do urny w:

  • Tarczyn: Urząd Miejski, ul. Juliana Stępkowskiego 17

3. GŁOSOWANIE NA STRONIE WWW:

.       Głosowanie na stronie www:

Perła Kultury: https://www.interankiety.pl/i/8ZEmDPBZ

i należy zaznaczyć FESTIWAL PATRIOTYCZNY W PAMIĄTCE i kliknąć WYŚLIJ.

Osoby głosujące mogą wziąć udział w typowaniu nagród.

4. GŁOSOWANIE PRZEZ SMS (2.46 zł za SMS)

    Głosowanie SMS pod numer 7255 (2,46 zł brutto/SMS) o treści  MIEJSCE16 

Liczymy na Państwa pomoc. 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej XII edycji Festiwalu Patriotycznego. W tym roku będzie miał on rangę konkursu o zasięgu wojewódzkim, stąd zmiany w regulaminie i wprowadzenie etapu szkolnego. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Zgłoszenia będziemy zbierać formularzem on-line dostepnym TUTAJ od 24 do 28 lutego, termin przesłuchań muzycznych i recytatorskich to 17 marca, a finał 7 kwietnia 2020 r. 

Temat wiodący dla konkursów literackiego i plastycznego to dwudziestolecie międzywojenne. Więcej szczegółów oraz formularz zgody na wykorzystanie wizerunku w regulaminie (patrz załącznik do regulaminu).

 

Program Finału IX Festiwalu PAtriotycznego w Pamiątce, wraz z utworami sugerowanymi dla osób występujących (I miejsce w kategorii recytacji i muzycznej), znajduje się TUTAJ

Finał rozpocznie się o godzinie 10.00. Przewidywane zakończenie ok. 12.30.