SUKCESY POZASZKOLNE NASZYCH UCZNIÓW

rok 2014/2015

karate1

karate2

 

 Sukcesy w KARATE 

    Nasza uczennica malutka jeszcze 7-mio letnia Justynka Strójwąs z klasy II szkoły podstawowej trenuje KARATE.  To bardzo nietypowa dyscyplina dla tak malutkiej, drobniutkiej dziwczynki i tym bardziej ją doceniamy. Justynka bierze udział w wielu konkursach organizowanych przez szkoły i ośrodki kultury (muzyczne, plastyczne), w których też odnosi sukcesy i jest jednocześnie jedną z najlepszych uczennic w klasie.

Justynka wywalczyła już

  • I miejsce w KATA GOSUKU-RYU oraz
  • III miejsce w KUMITE GOSUKU-RYU
  • na III otwartych Mistrzostwach Warszawy
  • INTERNATIONAL KARATE Association 14.03.2015 rok
  • oraz
  • II miejsce w Kumite  w Mikołajkowym  Turnieju Karate 14.02.2014 roku

GRATULUJEMY SUKCESÓW I ŻYCZYMY POWODZENIA w realizowaniu swoich pasji

 

fot. p. Alicja Strówąs

tekst: p. M. Radecka-Kohn

2

3

5

1

 Sukcesy w Tańcu Sportowym 

    Nasze uczennice od kilku lat trenują Taniec sportowy w

KLUBIE SPORTOWYM GRAWITACJA PIASECZNO i odnoszą sukcesy.

   W bieżącym roku szkolnym w listopadzie Joanna Nowakowska z klasy Ib gimnazjum wywalczyła trzecie miejsce na Turnieju o Puchar Mokotowa w lidze C rocznik 2001 w kategorii disco dance. Na tym smym turnieju Malwina Radecka-Kohn klasa II SP w lidze C rocznik 2006 i młodsze kategorii Disco Dance wytańczyła w pięknym stylu I miejsce pokonując wiele innych zawodniczek. Patrycja Gzik klasa II g zdobyła w lidze E (debiuty) I miejsce.

  Również w listopadzie Aleksandra Radecka-Kohn klasa IIIg tańcząc w formacji w stylu modern wywalczyła wraz z koleżankami na Mistrzostwach Polski PZTS I miejsce. Od stycznia tego roku Malwina Radecka-Kohn walczy w Eliminacjach do Mistrzostw Polski w federacji PZTS solo Disco Dance i udało jej się wywalczyć trzy 6-te miejsca w kategoriach disco dance, disco dance freestyle i hip hop w kategorii wiekowej "młodzicy". Co póki co daje jej miejsca w pierwszej 10 w Polsce i kwalifikuje ją do występu na Mistrzostwach Polski w listopadzie 2015 - oby tak dalej, bo jeszcze przed nią dwa turnieje eliminacyjne. 

  Dodatkowo na Dziecięcych Zawodach w Tańcu Sportowym na Ursynowie (turniej ligowy) w dniu 25 kwietnia 2015 roku Malwince udało się wywalczyć I miejsce i Złoty Puchar w lidzie B. Patrycja Gzik wytańczyła w tym Turnieju VII miejsce w lidze D. Malwinka w kolejnym Turnieju o Puchar Mokotowa 9 maja 2015r w lidze B, DD wytańczyła II miejsce.

GRATULUJEMY i ŻYCZYMY dalszych sukcesów!!! 

4 6

7 8

fot. p. M. Radecka-Kohn, oraz p.Szymon Kowalewski (KS Grawitacja)